Hatay Valisi Mustafa Masatlı, eşi Esra Masatlı ile birlikte Antakya ve İskenderun ilçelerinde bulunan huzurevi ve çocuk evlerini ziyaret etti. Huzurevinde yaşayan yaşlı vatandaşlarla bir araya gelen Vali Masatlı, bayramlarını kutlayarak karanfil verdi. Ardından Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı sevgi evlerinde kalan çocukları ziyaret eden Masatlı, çocuklarla bayramlaşarak çeşitli hediyeler verdi.